Fenomenbet Destek

Fenomenbet sitesi kullanıcılara destek olmak amacıyla ya da kullanıcı taleplerini veya beklentilerini karşılamak amacıyla, fenomenbet destek anlayışında aktif olarak tercih edilecek 2 bölüm üzerinden hizmet vermektedir. Bu bölümler, kullanıcılarında müşteri hizmetlerine ulaşabileceği bölümler olarak meydana getirilmiştir. Fenomenbet canlı destek uygulaması ile müşteri hizmetlerinin diğer birimi olan elektronik posta servisleri kullanılacaktır. Canlı destek uygulamasına baktığınızda ise, klasik canlı destek hattı ile birlikte, WhatsApp numaralarının ya da iletişim seçeneğinin geçerli olduğunu göreceksiniz.

Fenomenbet Mail Adresleri

Bu sitenin müşteri hizmetlerinde, sizlere destek sağlayacak fenomenbet mail adresleri anlayışında, 4 farklı bölümden, 4 farklı departmandan bahsedilecektir. İrtibat kurmayı düşündüğünüz, konuya göre ilgili olan bölüm üzerine, elektronik posta adresine bir ileti göndermeniz tavsiye edilecektir.

[email protected]

[email protected]

[email protected] ve

[email protected] kullanabileceğiniz elektronik posta adreslerini meydana getirmektedir. Bu mail adresleri üzerinden 7 gün, 24 saat boyunca ve bu mail adresleri üzerinden Türkçe dil seçeneğinde site yetkililerine, müşteri hizmetlerine ulaşmanız mümkündür.

Fenomenbet Canlı Destek

Destek alabileceğiniz müşteri hizmetleri temsilcisi ile görüşme gerçekleştirebileceğiniz diğer bir bölüm, fenomenbet canlı destek uygulamasıdır. Yeni adresi ile siteyi açıp, sağ alt köşeye doğru bakar iseniz, canlı destek şeklinde bir yazı göreceksiniz. Seçim işlemini yaptığınızda, küçük bir pencerenin açıldığını göreceksiniz. Adınız bölümü ve kullanıcı adınız bölümü ile birlikte, elektronik posta adresi bölümünü doldurmanız zorunludur. Kendinize ait bilgiler ile boş bölümleri doldurduktan sonra, alt bölgede gördüğünüz görüşmeye başla şeklindeki buton üzerinden seçim işlemini yapacaksınız. Takriben 30 saniye kadar beklediğinizde, müşteri hizmetleri temsilcisinin Türkçe dil seçeneğinde sizleri karşıladığını göreceksiniz. Üye olan herkesin, 7/24 kullanımına açılmış bir bölümü işaret etmektedir.

Fenomenbet Whatsapp

Fenomenbet destek anlayışının içerisinde, kullanıcılar tarafından tercih edilecek iletişim seçeneklerinden bir tanesini de, fenomenbet WhatsApp meydana getirmektedir. Bölüme yalnızca ve yalnızca, mesai saatlerinde ulaşmanız mümkündür. Canlı destek hattında olduğu gibi 7/24 hizmet veren bir bölüm olmamak ile birlikte, mesai saatleri içerisinde her kullanıcıya kesintisiz şekilde destek verildiği görülecektir. WhatsApp numaralarına ulaşmak istiyor iseniz, yeni adresi ile fenomenbet sitesini açmalısınız. Açıldıktan sonra, ekranın en alt bölümüne doğru ilerler iseniz, hakkımızda bölümünün en altında bize ulaşın şeklinde bir yazı olduğunu göreceksiniz. Bu yazı üzerinden seçim işlemini yaptığınızda, açılan sayfanın en üst bölümünde, mail adreslerinin yayınlandığını, hemen altlarında ise 3 farklı WhatsApp irtibat numarasını yayınlandığını göreceksiniz. Size göre uygun olanı tercih edip, iletişim seçeneğini gündeme getirmeniz mümkün olacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*